Działki pod budowę domu

Działki pod budowę domu
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Działki pod budowę domuGdy chcemy nabyć działkę pod budowę domu, to będziemy szczęściarzami, jeżeli trafimy na okres zastoju na rynku. Z racji takiego zastoju nieruchomości gruntowe są zazwyczaj tańsze. Gdy na rynku nieruchomości gruntowej panuje impas, wtedy sprzedający są skłonni do negocjacji, a co za tym idzie cena działki będzie niższa. Co prawda, że straci sprzedający, lecz zyskuje nabywca.
Cena nieruchomości ziemskiej pod budowę domu będzie zależała także od lokalizacji działki. Wszystko zależy od tego, czy znajduje się ona w pobliżu dużej aglomeracji miejskiej, czy na prowincji. Najdroższe nieruchomości są w okolicach: Warszawy, Wrocławia, Krakowa, Katowic, Poznania, Bydgoszczy, Trójmiasta.
Następną ważną sprawą, która wpływa na cenę działki jest metraż. Inna będzie cena działki np. 6 arów, a inna np. 26 arów.
Ponad to ważne jest przeznaczenie działki pod budowę. To czy jest to grunt rolny, czy działka leśna, rekreacyjna, lub czy jest to działka z przeznaczeniem na budowę, a więc również uzbrojona. Wszystkie te elementy wpływają na cenę działki.

Pozostałe artykuły tematyczne o nieruchomościach online:

about author

admin

related articles

Frazy kluczowe: kreda sisa, mezoterapia vivaderm, internorm okno kf410, kawitacja kielce, lpk208, ra nails lakier hybrydowy, markizy Kęty, etykiety inspekcyjne na zamówienie, Drepo zadaszenia tarasów, biceps 34cm, Minikoparka Gorlice

Napisz do nas:

Emailpawelh298[malpa]tlen.pl
Tel[035] 879 90 99
Fax[035] 879 90 00
MiastoPoznań
RegionWielkopolska
KrajPolska

Polecamy:

  • Wykładziny elastyczne

    Wykładziny elastyczne stosowane są najczęściej przy pokrywaniu powierzchni domowych lub biurowych, w zależności od odmiany takiej wykładziny. Co powoduje tak wielką popularność powierzchni elastycznych? Czym wyróżniają się one w stosunku do pozostałych typów pokryć podłogowych? W artykule przedstawione i scharakteryzowane zostaną poszczególne typy wykładzin elastycznych, a także wymienione zostaną ich największe zalety. Elastyczne wykładziny należą…

    Read more
  • Farby do ścian – dobór i rodzaje

  • Inwestowanie w inteligentny dom się opłaca